Prostokořenné bylinné pivoňky XL a XXL

Pivoňky velikosti XL: Při vyrývání pivoněk v říjnu a listopadu 2022 jsem vybral (tak jako v minulých letech) několik těch největších, nejvíce narostlých kořenů. Každou jednotlivou rostlinu označím (např. Abalone Pearl č. 1) a vyfotografuji. Tyto rostliny si můžete objednat - viz nabídka v této kategorii níže (rostliny budou naskladňovány postupně, a to od 29.10.2022). Pokud si objednáte např. Abalone Pearl č. 1, dostanete přímo tu rostlinu, kterou vidíte na fotografii. Každá z těchto exkluzivních rostlin je originál, od každé je k dispozici pouze jeden kus! Tyto rostliny Vám zaručeně pokvetou již v r. 2023! Pivoňky XL můžete objednávat i postupně (tak jak budou postupně rostliny naskladňovány), v tom případě prosím do poznámky v objednávce napište, že budete pravděpodobně ještě doobjednávat. Objednané rostliny Vám pak pošlu najednou. 


Pivoňky velikosti XXL
: Nabízím k prodeji velké pivoňky, které jsou 5-10 let staré. Kořeny každé rostliny váží cca 5 kg, v průměru mají cca 40 cm. Bohatě Vám pokvetou již první rok po výsadbě. Tyto rostliny rostou zatím na poli, když si některou z nich objednáte, vyryji ji pro Vás, očistím kořeny a připravím pro zaslání, nebo osobní odběr.

Rostliny velikosti XL a XXL jsou k dispozici pouze na podzim, rostliny XXL lze objednávat celoročně, rostliny XL od 29.10.  Zasílám je poštou (nebo Zásilkovnou).
Osobní odběr v Brně je vítán.

Pro zobrazení detailních informací klikněte na fotku nebo název pivoňky, uvidíte pak i foto květu.

Výsledky 1 - 48 z 107
Strana 1 z 3

ABALONE PEARL - XL rostlina č. 1

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 1. Květy velké, poloplné, miskovité, korálově růžové, s kontrastními zlatožlutými tyčinkami ve středu. Květy příjemně jemně vonné, vhodné k řezu. Silné stonky, tmavě zelené olistění. Populární, velmi časně kvetoucí pivoňka s unikátní, nádhernou barvou květů.

Cena 640 Kč

ABALONE PEARL - XL rostlina č. 2

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 2. Květy velké, poloplné, miskovité, korálově růžové, s kontrastními zlatožlutými tyčinkami ve středu. Květy příjemně jemně vonné, vhodné k řezu. Silné stonky, tmavě zelené olistění. Populární, velmi časně kvetoucí pivoňka s unikátní, nádhernou barvou květů.

Cena 580 Kč

ABALONE PEARL - XL rostlina č. 3

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 3. Květy velké, poloplné, miskovité, korálově růžové, s kontrastními zlatožlutými tyčinkami ve středu. Květy příjemně jemně vonné, vhodné k řezu. Silné stonky, tmavě zelené olistění. Populární, velmi časně kvetoucí pivoňka s unikátní, nádhernou barvou květů.

Cena 520 Kč

ABALONE PEARL - XL rostlina č. 4

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 4. Květy velké, poloplné, miskovité, korálově růžové, s kontrastními zlatožlutými tyčinkami ve středu. Květy příjemně jemně vonné, vhodné k řezu. Silné stonky, tmavě zelené olistění. Populární, velmi časně kvetoucí pivoňka s unikátní, nádhernou barvou květů.

Cena 520 Kč

ABALONE PEARL - XL rostlina č. 5

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 5. Květy velké, poloplné, miskovité, korálově růžové, s kontrastními zlatožlutými tyčinkami ve středu. Květy příjemně jemně vonné, vhodné k řezu. Silné stonky, tmavě zelené olistění. Populární, velmi časně kvetoucí pivoňka s unikátní, nádhernou barvou květů.

Cena 520 Kč

ANGEL CHEEKS - XL plant No. 1

In the case you will order this plant, you will receive exactly the one shown in the photo - XL plant No. 1. Flowers double, soft cameo-pink with red freckles on the top of the petals, double row of pink guard petals, big full bloom. Normal grower, strong stems, big leaves, disease resistant. Excellent sort, giant flowers (15 cm), pronounced lovely floral fragrance. Charming! PAEONIA POTTED WE DO NOT SEND BY POST

ANGEL CHEEKS - XL plant No. 2

In the case you will order this plant, you will receive exactly the one shown in the photo - XL plant No. 2. Flowers double, soft cameo-pink with red freckles on the top of the petals, double row of pink guard petals, big full bloom. Normal grower, strong stems, big leaves, disease resistant. Excellent sort, giant flowers (15 cm), pronounced lovely floral fragrance. Charming! PAEONIA POTTED WE DO NOT SEND BY POST

Cena 490 Kč

ANGEL CHEEKS - XL plant No. 3

In the case you will order this plant, you will receive exactly the one shown in the photo - XL plant No. 3. Flowers double, soft cameo-pink with red freckles on the top of the petals, double row of pink guard petals, big full bloom. Normal grower, strong stems, big leaves, disease resistant. Excellent sort, giant flowers (15 cm), pronounced lovely floral fragrance. Charming! PAEONIA POTTED WE DO NOT SEND BY POST

Cena 460 Kč

ANGEL CHEEKS - XL plant No. 4

In the case you will order this plant, you will receive exactly the one shown in the photo - XL plant No. 4. Flowers double, soft cameo-pink with red freckles on the top of the petals, double row of pink guard petals, big full bloom. Normal grower, strong stems, big leaves, disease resistant. Excellent sort, giant flowers (15 cm), pronounced lovely floral fragrance. Charming! PAEONIA POTTED WE DO NOT SEND BY POST

Cena 460 Kč

ANGEL CHEEKS - XL plant No. 5

In the case you will order this plant, you will receive exactly the one shown in the photo - XL plant No. 5. Flowers double, soft cameo-pink with red freckles on the top of the petals, double row of pink guard petals, big full bloom. Normal grower, strong stems, big leaves, disease resistant. Excellent sort, giant flowers (15 cm), pronounced lovely floral fragrance. Charming! PAEONIA POTTED WE DO NOT SEND BY POST

Cena 460 Kč

CALLIE´S MEMORY - XL rostlina č. 1

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 1. Květy poloplné, krémově meruňkové, ve středu až vínově červené, s vínovými čárkami a tečkami, na okrajích okvět. lístků jemný růžovofialový lem. Květy mají při otevření tvar růže. Květy mírně vonné. Dobře rostoucí, plně mrazuvzdorná odrůda s hezkým olistěním a jedinečnou barvou květů.

Cena 690 Kč

CALLIE´S MEMORY - XL rostlina č. 2

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 2. Květy poloplné, krémově meruňkové, ve středu až vínově červené, s vínovými čárkami a tečkami, na okrajích okvět. lístků jemný růžovofialový lem. Květy mají při otevření tvar růže. Květy mírně vonné. Dobře rostoucí, plně mrazuvzdorná odrůda s hezkým olistěním a jedinečnou barvou květů.

Cena 750 Kč

CALLIE´S MEMORY - XL rostlina č. 3

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 3. Květy poloplné, krémově meruňkové, ve středu až vínově červené, s vínovými čárkami a tečkami, na okrajích okvět. lístků jemný růžovofialový lem. Květy mají při otevření tvar růže. Květy mírně vonné. Dobře rostoucí, plně mrazuvzdorná odrůda s hezkým olistěním a jedinečnou barvou květů.

Cena 1100 Kč

CALLIE´S MEMORY - XL rostlina č. 4

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 4. Květy poloplné, krémově meruňkové, ve středu až vínově červené, s vínovými čárkami a tečkami, na okrajích okvět. lístků jemný růžovofialový lem. Květy mají při otevření tvar růže. Květy mírně vonné. Dobře rostoucí, plně mrazuvzdorná odrůda s hezkým olistěním a jedinečnou barvou květů.

Cena 960 Kč

CALLIE´S MEMORY - XL rostlina č. 5

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 5. Květy poloplné, krémově meruňkové, ve středu až vínově červené, s vínovými čárkami a tečkami, na okrajích okvět. lístků jemný růžovofialový lem. Květy mají při otevření tvar růže. Květy mírně vonné. Dobře rostoucí, plně mrazuvzdorná odrůda s hezkým olistěním a jedinečnou barvou květů.

Cena 960 Kč

CALLIE´S MEMORY - XL rostlina č. 6

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 6. Květy poloplné, krémově meruňkové, ve středu až vínově červené, s vínovými čárkami a tečkami, na okrajích okvět. lístků jemný růžovofialový lem. Květy mají při otevření tvar růže. Květy mírně vonné. Dobře rostoucí, plně mrazuvzdorná odrůda s hezkým olistěním a jedinečnou barvou květů.

Cena 860 Kč

CALLIE´S MEMORY - XL rostlina č. 7

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 7. Květy poloplné, krémově meruňkové, ve středu až vínově červené, s vínovými čárkami a tečkami, na okrajích okvět. lístků jemný růžovofialový lem. Květy mají při otevření tvar růže. Květy mírně vonné. Dobře rostoucí, plně mrazuvzdorná odrůda s hezkým olistěním a jedinečnou barvou květů.

Cena 860 Kč

CALLIE´S MEMORY - XL rostlina č. 8

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 8. Květy poloplné, krémově meruňkové, ve středu až vínově červené, s vínovými čárkami a tečkami, na okrajích okvět. lístků jemný růžovofialový lem. Květy mají při otevření tvar růže. Květy mírně vonné. Dobře rostoucí, plně mrazuvzdorná odrůda s hezkým olistěním a jedinečnou barvou květů.

Cena 860 Kč

CALLIE´S MEMORY - XL rostlina č. 9

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 9. Květy poloplné, krémově meruňkové, ve středu až vínově červené, s vínovými čárkami a tečkami, na okrajích okvět. lístků jemný růžovofialový lem. Květy mají při otevření tvar růže. Květy mírně vonné. Dobře rostoucí, plně mrazuvzdorná odrůda s hezkým olistěním a jedinečnou barvou květů.

Cena 860 Kč

CANDY STRIPE - XL rostlina č. 1

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 1. Květy plné, bílé s krásným červeným čárkováním, příjemně jemně vonné. Výborně rostoucí odrůda s dlouhými silnými stonky vhodnými k řezu. Jedinečná, vzácná a velmi žádaná novinka posledních let. Omezený počet rostlin...

CANDY STRIPE - XL rostlina č. 2

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 2. Květy plné, bílé s krásným červeným čárkováním, příjemně jemně vonné. Výborně rostoucí odrůda s dlouhými silnými stonky vhodnými k řezu. Jedinečná, vzácná a velmi žádaná novinka posledních let. Omezený počet rostlin...

Cena 830 Kč

CANDY STRIPE - XL rostlina č. 3

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 3. Květy plné, bílé s krásným červeným čárkováním, příjemně jemně vonné. Výborně rostoucí odrůda s dlouhými silnými stonky vhodnými k řezu. Jedinečná, vzácná a velmi žádaná novinka posledních let. Omezený počet rostlin...

Cena 830 Kč

CANDY STRIPE - XL rostlina č. 4

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 4. Květy plné, bílé s krásným červeným čárkováním, příjemně jemně vonné. Výborně rostoucí odrůda s dlouhými silnými stonky vhodnými k řezu. Jedinečná, vzácná a velmi žádaná novinka posledních let. Omezený počet rostlin...

Cena 780 Kč

CARNATION BOUQUET - XL rostlina č. 1

Při objednání této rostliny dostanete přímo tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 1. Nádherně plné, velké, jasně růžové květy. Díky stejné velikosti petalů mají květy unikátní stavbu – podobnou květu karafiátu (=angl. Carnation). Úžasná kořenitá vůně, ideální k řezu - jeden květ na stonku. Vysoce ceněná, avšak vzácná a zřídka nabízená pivoňka.

Cena 1200 Kč

CARNATION BOUQUET - XL rostlina č. 3

Při objednání této rostliny dostanete přímo tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 3. Nádherně plné, velké, jasně růžové květy. Díky stejné velikosti petalů mají květy unikátní stavbu – podobnou květu karafiátu (=angl. Carnation). Úžasná kořenitá vůně, ideální k řezu - jeden květ na stonku. Vysoce ceněná, avšak vzácná a zřídka nabízená pivoňka.

Cena 990 Kč

CARNATION BOUQUET - XL rostlina č. 4

Při objednání této rostliny dostanete přímo tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 4. Nádherně plné, velké, jasně růžové květy. Díky stejné velikosti petalů mají květy unikátní stavbu – podobnou květu karafiátu (=angl. Carnation). Úžasná kořenitá vůně, ideální k řezu - jeden květ na stonku. Vysoce ceněná, avšak vzácná a zřídka nabízená pivoňka.

Cena 990 Kč

CARNATION BOUQUET - XL rostlina č. 5

Při objednání této rostliny dostanete přímo tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 5. Nádherně plné, velké, jasně růžové květy. Díky stejné velikosti petalů mají květy unikátní stavbu – podobnou květu karafiátu (=angl. Carnation). Úžasná kořenitá vůně, ideální k řezu - jeden květ na stonku. Vysoce ceněná, avšak vzácná a zřídka nabízená pivoňka.

Cena 890 Kč

CATHARINE FONTIJN - XL rostlina č. 1

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 1. Květy plné, světle růžové, postupně až bílé. Při plném otevření květů jsou viditelné žluté tyčinky. Květy velmi vonné. Jedinečná, výborně rostoucí odrůda, vhodná k řezu.

Cena 580 Kč

CATHARINE FONTIJN - XL rostlina č. 2

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 2. Květy plné, světle růžové, postupně až bílé. Při plném otevření květů jsou viditelné žluté tyčinky. Květy velmi vonné. Jedinečná, výborně rostoucí odrůda, vhodná k řezu.

Cena 580 Kč

CATHARINE FONTIJN - XL rostlina č. 3

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 3. Květy plné, světle růžové, postupně až bílé. Při plném otevření květů jsou viditelné žluté tyčinky. Květy velmi vonné. Jedinečná, výborně rostoucí odrůda, vhodná k řezu.

Cena 580 Kč

CATHARINE FONTIJN - XL rostlina č. 4

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 4. Květy plné, světle růžové, postupně až bílé. Při plném otevření květů jsou viditelné žluté tyčinky. Květy velmi vonné. Jedinečná, výborně rostoucí odrůda, vhodná k řezu.

Cena 540 Kč

CATHARINE FONTIJN - XL rostlina č. 5

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 5. Květy plné, světle růžové, postupně až bílé. Při plném otevření květů jsou viditelné žluté tyčinky. Květy velmi vonné. Jedinečná, výborně rostoucí odrůda, vhodná k řezu.

Cena 540 Kč

CATHARINE FONTIJN - XL rostlina č. 6

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 6. Květy plné, světle růžové, postupně až bílé. Při plném otevření květů jsou viditelné žluté tyčinky. Květy velmi vonné. Jedinečná, výborně rostoucí odrůda, vhodná k řezu.

Cena 540 Kč

CATHARINE FONTIJN - XL rostlina č. 7

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 7. Květy plné, světle růžové, postupně až bílé. Při plném otevření květů jsou viditelné žluté tyčinky. Květy velmi vonné. Jedinečná, výborně rostoucí odrůda, vhodná k řezu.

Cena 540 Kč

CORAL CHARM - XL rostlina č. 1

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 1. Korálově oranžové pupeny se otevírají do velkých, poloplných, miskovitých, korálově broskvových květů. Květy vonné, se stárnutím přecházejí do světlejších barev. Výborně rostoucí odrůda se silnými stonky, vhodná k řezu. Mnoho ocenění na soutěžích, populární.

Cena 590 Kč

CORAL CHARM - XL rostlina č. 2

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 2. Korálově oranžové pupeny se otevírají do velkých, poloplných, miskovitých, korálově broskvových květů. Květy vonné, se stárnutím přecházejí do světlejších barev. Výborně rostoucí odrůda se silnými stonky, vhodná k řezu. Mnoho ocenění na soutěžích, populární.

Cena 590 Kč

CORAL CHARM - XL rostlina č. 3

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 3. Korálově oranžové pupeny se otevírají do velkých, poloplných, miskovitých, korálově broskvových květů. Květy vonné, se stárnutím přecházejí do světlejších barev. Výborně rostoucí odrůda se silnými stonky, vhodná k řezu. Mnoho ocenění na soutěžích, populární.

Cena 540 Kč

CORAL CHARM - XL rostlina č. 4

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 4. Korálově oranžové pupeny se otevírají do velkých, poloplných, miskovitých, korálově broskvových květů. Květy vonné, se stárnutím přecházejí do světlejších barev. Výborně rostoucí odrůda se silnými stonky, vhodná k řezu. Mnoho ocenění na soutěžích, populární.

Cena 490 Kč

CORAL CHARM - XL rostlina č. 5

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 5. Korálově oranžové pupeny se otevírají do velkých, poloplných, miskovitých, korálově broskvových květů. Květy vonné, se stárnutím přecházejí do světlejších barev. Výborně rostoucí odrůda se silnými stonky, vhodná k řezu. Mnoho ocenění na soutěžích, populární.

Cena 540 Kč

CORAL CHARM - XL rostlina č. 6

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 6. Korálově oranžové pupeny se otevírají do velkých, poloplných, miskovitých, korálově broskvových květů. Květy vonné, se stárnutím přecházejí do světlejších barev. Výborně rostoucí odrůda se silnými stonky, vhodná k řezu. Mnoho ocenění na soutěžích, populární.

Cena 490 Kč

CORAL CHARM - XL rostlina č. 7

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 7. Korálově oranžové pupeny se otevírají do velkých, poloplných, miskovitých, korálově broskvových květů. Květy vonné, se stárnutím přecházejí do světlejších barev. Výborně rostoucí odrůda se silnými stonky, vhodná k řezu. Mnoho ocenění na soutěžích, populární.

Cena 490 Kč

CORAL CHARM - XL rostlina č. 8

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 8. Korálově oranžové pupeny se otevírají do velkých, poloplných, miskovitých, korálově broskvových květů. Květy vonné, se stárnutím přecházejí do světlejších barev. Výborně rostoucí odrůda se silnými stonky, vhodná k řezu. Mnoho ocenění na soutěžích, populární.

Cena 490 Kč

GOING BANANAS - XL rostlina č. 1

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 1. Květy jednoduché, velké, žluté s prosvítající červenou skvrnou ve středu květu, dlouho kvetoucí. Jejich květní poupata při nakvétání vypadají jako malé žluté banánky...Silné stonky a hezké olistění, které se na jaře a na podzim zbarvuje do červena. Zdravý a silný růst, plně mrazuvzdorná.

Cena 930 Kč

GOING BANANAS - XL rostlina č. 2

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 2. Květy jednoduché, velké, žluté s prosvítající červenou skvrnou ve středu květu, dlouho kvetoucí. Jejich květní poupata při nakvétání vypadají jako malé žluté banánky...Silné stonky a hezké olistění, které se na jaře a na podzim zbarvuje do červena. Zdravý a silný růst, plně mrazuvzdorná.

Cena 830 Kč

GOING BANANAS - XL rostlina č. 3

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 3. Květy jednoduché, velké, žluté s prosvítající červenou skvrnou ve středu květu, dlouho kvetoucí. Jejich květní poupata při nakvétání vypadají jako malé žluté banánky...Silné stonky a hezké olistění, které se na jaře a na podzim zbarvuje do červena. Zdravý a silný růst, plně mrazuvzdorná.

Cena 830 Kč

GOING BANANAS - XL rostlina č. 4

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 4. Květy jednoduché, velké, žluté s prosvítající červenou skvrnou ve středu květu, dlouho kvetoucí. Jejich květní poupata při nakvétání vypadají jako malé žluté banánky...Silné stonky a hezké olistění, které se na jaře a na podzim zbarvuje do červena. Zdravý a silný růst, plně mrazuvzdorná.

Cena 830 Kč

GREEN HALO - XL rostlina č. 1

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 1. Květy poloplné, rozčepýřené, ve středu sněhově bílé, na okrajích světle zelené. Květy jemně vonné. Velmi neobvyklá, krásná a vzácná pivoňka. Omezený počet rostlin!

Cena 890 Kč

GREEN HALO - XL rostlina č. 2

Při objednání této rostliny dostanete přesně tu, která je na fotografii - XL rostlinu č. 2. Květy poloplné, rozčepýřené, ve středu sněhově bílé, na okrajích světle zelené. Květy jemně vonné. Velmi neobvyklá, krásná a vzácná pivoňka. Omezený počet rostlin!

Cena 890 Kč
Strana 1 z 3

Kontakt

Mgr. Miroslav Řičánek
Veletržní 674/5
603 00 Brno
info@irises.cz
tel: +420 737 183 790

O našem obchodu

E-shop je určen pro objednávky a dodání rostlin v rámci České a Slovenské republiky. Převážnou většinu nabízených rostlin dodáváme jako prostokořenné, tedy s volnými kořeny bez obalu. Některé rostliny jsou prodávány také jako kontejnerované.